
Trwa przyjmowanie wniosków przez Wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW) o dofinansowania na przydomowe systemy gromadzenia i wykorzystania deszczówki w ramach programu Mikroretencja.
Program skierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych, a maksymalna wysokość dotacji wynosi 8 000 zł.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
gov.pl/web/nfosigw/mikroretencja-w-domach-i-ogrodach--startuje-nabor-wnioskow






























